Close

+48 728 823 135, +48 606 962 501 szkolenia@viaon.pl

Zespół

Piotr Żółty

Ekspert ds. obsługi służb kontrolnych

Związany z firmą od początku jej istnienia. Współtwórca oprogramowania TachoScan® i TachoScan® Rozliczenia. Kierownik projektów poświęconych stworzeniu i prawidłowemu działaniu programu TachoScan® Control, wykorzystywanego przez służby kontrolne w Polsce i za granicą. Główny Project Manager zajmujący się oprogramowaniem 4Trans®.

Jako doświadczony trener oraz ekspert ds. rozliczania czasu pracy kierowców, od kilku lat odpowiedzialny jest za szkolenia dla Inspekcji Transportu Drogowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy z zakresu poprawności kontroli i rozliczenia czasu pracy w programie TachoScan Control – PIP. Reprezentant firmy INELO na spotkaniach europejskiej organizacji CORTE. Od 2012 r. prowadzi konsultacje z niemiecką Inspekcją Transportu Drogowego BAG w zakresie wykrywania manipulacji w systemach tachografów cyfrowych.

Mateusz Włoch

Ekspert ds. rozwoju i szkoleń

Doświadczony trener, wykładowca na Wydziale Zarządzania i Transportu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Członek zespołu projektowego pracującego nad rozwojem oprogramowania i sprzętu firmy INELO. Ekspert do spraw znajomości i wdrażania oprogramowania 4Trans®. Autor licznych artykułów merytorycznych w prasie branżowej.

Do jego głównych zadań należy przeprowadzanie wdrożeń, szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń kierowców, szkoleń otwartych oraz warsztatów dla firm transportowych (ma na swoim koncie ponad 350 szkoleń i wdrożeń).

Piotr Krystek

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Absolwent studiów podyplomowych Zintegrowane systemy zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Jego doświadczenie to ponad 7 lat pracy w zespołach odpowiedzialnych za obsługę oraz za wdrożenia systemów księgowych i kadrowo płacowych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu czasu pracy kierowców oraz jest ekspertem w dziedzinie IT.

Jako specjalista INELO zajmuje się przeprowadzaniem wdrożeń oraz prowadzeniem warsztatów i szkoleń otwartych a także dedykowanych kierowcom oraz osobom odpowiedzialnym za zarządzanie transportem m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców. Sprawuje opiekę merytoryczną nad licznymi firmami z branży transportowej.

Rafał Frejtag

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony szkoleniowiec i wdrożeniowiec, specjalista w kwestiach znajomości specyfiki oprogramowania 4Trans®. Posiada wieloletnią praktykę w branży IT. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych zdobywał podczas pracy w takich firmach jak: Unisoft Sp. z o.o., P.P.H.U. Stryjeks czy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.

Do jego głównych zadań należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Jarosław Bokiewicz

Kierownik Działu Ekspertów

Specjalizuje się w szkoleniach i wdrożeniach w branży IT, ceniony ekspert w dziedzinie sprzedaży, obsługi klienta i telemarketingu. Posiada długoletnie doświadczenie w branży teleinformatycznej zdobyte m.in. w firmach takich jak Ericsson Polska czy Netia. Od początku pracy w INELO uznany szkoleniowiec, który z właściwym sobie zaangażowaniem przeprowadził setki szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń dla kierowców oraz warsztatów dla firm transportowych. W przeszłości kierował również pracą działów serwisu i wdrożeń INELO.

Od 2017r – jako Kierownik Działu Ekspertów – odpowiedzialny za planowanie i koordynację działań sztabu ekspertów INELO, wsparcie eksperckie w odwołaniach i reprezentacje podczas kontroli.

Michał Senger

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony trener, specjalista z zakresu oprogramowania 4Trans®. Posiada wieloletnią praktykę w szkoleniach i wdrażaniach systemów informatycznych oraz seminariach szkoleniowych.

Aktualnie odpowiada za przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Michał Franczyk

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony wdrożeniowiec, posiada długoletnią praktykę w pracy z Klientami biznesowymi branży teleinformatycznej. Przez 12 lat zajmował stanowisko Managera Sprzedaży.

Do jego zadań należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Adam Kapuściński

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Z wykształcenia informatyk, certyfikowany przez Microsoft specjalista administracji sieci. Ma duże doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania branży HORECA oraz systemów ERP czołowych polskich producentów – Comarch, S4H, Adith.

W INELO odpowiada za przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Piotr Dajema

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony wdrożeniowiec, specjalista z zakresu oprogramowania 4Trans®. Inżynier informatyki, przez długi okres swojego życia współpracował z firmami branży teleinformatycznej takimi jak: Hawe S.A., Netia S.A., Ericsson czy Telefonia Dialog. Praca na stanowisku Konsultanta Wsparcia Technicznego dała mu dużą wiedzę praktyczną o programie 4Trans®.

Aktualnie do jego zadań w INELO należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Cezary Świeciak

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Z wykształcenia mgr inż. informatyki – elektroniki. Posiada długoletnie doświadczenie w branży IT i automatyki przemysłowej, finansowo-księgowej, funduszach unijnych  i nowatorskich badaniach naukowych. Znawca i praktyk wdrożeń specjalistycznie dedykowanych systemów informatycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in. z Siemens, Dell, Effen, RWE, z Instytutem Energetyki, Głównym Urzędem Miar, Obwodowym Urzędem Miar  oraz Politechniką Łódzką.

W INELO odpowiedzialny za przeprowadzanie wdrożeń, szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń kierowców, szkoleń otwartych oraz warsztatów dla firm transportowych.

Skontaktuj się z nami!

Facebook