Close

22 113 40 60 szkolenia@inelo.pl

Aktualności

Ruszają warsztaty online z nowej wersji 4Trans

W związku z zaplanowanym na 20 listopada br. wprowadzeniem nowej wersji oprogramowania 4Trans, rozpoczynamy kolejną serię warsztatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy specjalną edycję online, zapewniającą wygodę, oszczędność czasu oraz efektywność szkolenia.

Eksperci INELO w materiale Panoramy o zmianach w zakresie pracowników delegowanych oraz szkoleniach dla branży transportowej.

Sytuacja polskiego transportu po raz kolejny jest jednym z czołowych tematów medialnych w Polsce. Stało się tak za sprawą obrad unijnej Rady ds. Zatrudnienia, Polityki Społecznej, Zdrowia i Ochrony Konsumentów (EPSCO) z udziałem ministrów pracy poszczególnych krajów członkowskich, która 23 października br. przyjęła niekorzystne dla Polski stanowisko ws pracowników delegowanych.

Firma Szkoleniowa Roku 2017

Z ogromną przyjemnością informujemy Państwa, iż firma INELO po raz drugi została Laureatem Godła Firma Szkoleniowa Roku 2017. Wyróżnione zostały Firmy Szkoleniowe zorientowane na profesjonalną i rzeczową organizację szkoleń. Certyfikat jest wyrazem uznania dla firmy INELO za przekazywanie wiedzy, przez wykwalifikowaną kadrę oraz dopasowanie oferty do specyfiki klienta. LICENCJA nr KZ10022016003_09032017 Gratulacje dla INELO

Bezpłatne Warsztaty 4Trans 4.2 – Skorzystaj już teraz!

Od dnia 12 listopada 2014 roku* z satysfakcją oddajemy w Państwa ręce kolejną wersję oprogramowania 4Trans – 4.2, w której wprowadzone zmiany z pewnością sprawią, że praca będzie jeszcze bardziej efektywna i przyjemna. Najważniejsze nowości w wersji 4.2 to: Nowa opcja umożliwiająca wyznaczanie ryczałtów za noclegi wg wpisów krajów W oknie naruszenia zostały dodane opisy […]

Skontaktuj się z nami!

Facebook