Typ szkolenia:
Zdalne, połączenie maksymalnie z jednym komputerem z danej firmy
Typ połączenia:
Aplikacja TeamViewer – zarejestrowany uczestnik, na dzień przed szkoleniem otrzyma instrukcję połączenia oraz specjalny link
Trenerzy:
Eksperci INELO z zakresu wdrażania oprogramowania
Organizator:
INELO Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Liczebność grupy:
max. 20 osób
Czas trwania szkolenia:
do 2 godzin
Cena:
BEZPŁATNE dla firm posiadających oprogramowanie na gwarancji
W związku z planowanym wprowadzeniem nowej wersji oprogramowania 4Trans, rozpoczynamy kolejną serię warsztatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, stworzyliśmy specjalną edycję OnLine, zapewniającą wygodę, oszczędność czasu oraz efektywność szkolenia. Użytkownik, uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez eksperta firmy INELO, zdalnie poprzez aplikację TeamViewer w siedzibie swojej firmy.
Celem szkolenia jest zaprezentowanie w praktyce nowych funkcji i głównych zmian w programie 4Trans. Ekspert, krok po kroku, przeprowadzi użytkowników systemu przez wszystkie nowe rozwiązania oraz przedstawi korzyści płynące z ich zastosowania w codziennej działalności firmy transportowej. Szkolenie prowadzone bezpośrednio przez producenta systemu, zagwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości, które oferuje nowa wersja oprogramowania.
Omówienie i zaprezentowanie w praktyce najważniejszych zmian i funkcji które zostaną wprowadzone w nowej wersji oprogramowania 4Trans.