Close

22 113 40 60 szkolenia@inelo.pl

ZAPISY ZAMKNIĘTE – Kielce – Szkolenie dla zarządzających transportem, spedytorów oraz właścicieli firm

Niezbędnik przewoźnika
– dokumentacja, czas pracy, obowiązki i kontrole
Niezbędnik przewoźnika
– dokumentacja, czas pracy, obowiązki i kontrole

Informacje ogólne

Organizator: INELO Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Data szkolenia: 26-01-2018

Trenerzy:

Eksperci INELO

Eksperci OCRK

Typ szkolenia: Otwarte, systemem warsztatowym

Dedykowane dla: właściciele firm, osoby zarządzające transportem, spedytorzy, inne osoby pragnące zapoznać się z tematyką szkolenia

Liczebność grupy: max 35 osób

Czas trwania szkolenia: ok. 5 godzin w zależności od aktywności grupy

Godzina rozpoczęcia szkolenia: 10:00

Cena promocyjna 249 zł netto. Zgodnie z obowiązującymi przepisami do podanych ceny należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.

Cena obejmuje: Udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Regulamin szkoleń: >>ZOBACZ REGULAMIN

Opis szkolenia

Na szkoleniu zdobędą Państwo gruntowną wiedzę z zakresu najistotniejszych obecnie zagadnień związanych z czasem pracy kierowców. Eksperci przedstawią rozwiązania najistotniejszych problemów spotykanych w branży transportowej. Zdobyta wiedza pozwoli na ograniczenie naruszeń, co zminimalizuje koszty w firmie, jak również poprawi bezpieczeństwo Państwa i innych uczestników na drodze.

Zdobyta wiedza zdecydowanie pomaga w pracy na oprogramowaniu 4Trans TachoScan – dając wiedzę o genezie naruszeń, sposobach postępowania w momencie przekroczenia czasu pracy, wyliczania pozostałego czasu pracy, praktyki służb kontrolnych.

Szkolenia odbywają się w małych grupach ok. 35 osób. Każde szkolenie jest prowadzone przez co najmniej dwóch ekspertów, którzy chętnie odpowiedzą na przedstawione pytania nie tylko w trakcie szkolenia, ale również podczas przerw.

Niekwestionowanym atutem szkolenia jest również to, że posiadamy w swoim asortymencie najpopularniejsze typy tachografów, na których uczestnik szkolenia może sprawdzić swoją wiedzę np. na temat wpisów manualnych, czy też prawidłowego używania selektora.

Program szkolenia

 1. Istotne normy wynikające z rozporządzenia WE 561/2006, 165/2014/UE oraz UoCPK wraz z przykładami konkretnych rozwiązań
 2. Odpoczynki tygodniowe w kabinie pojazdu. Najnowsze wytyczne oraz informacje o kontrolach. Przedstawienie rozwiązania pozwalającego na 3 tygodniowe trasy bez odpoczynku tygodniowego regularnego.
 3. Kiedy zaświadczenia o działalności (tzw. urlopówki) są wymagane?
 4. Uzupełniające informacje związane z obsługą tachografów cyfrowych wraz z możliwością ćwiczenia na symulatorze tachografów
 5. Przekroczenia czasu pracy, a postępowanie w sytuacjach wyjątkowych.
 6. Rodzaje i konsekwencje manipulacji.
 7. Kiedy można stracić licencje za naruszenia i manipulacje? Ocena dobrej reputacji – wskazówki jak się uchronić przed utratą licencji.
 8. Krajowy rejestr elektroniczny przedsiębiorców transportu drogowego (KREPTD) uruchomiony. Co zawiera rejestr? Jakie są zagrożenia w związku z jego uruchomieniem? Jakie naruszenia będą weryfikowane?
 9. Jak przygotować się do kontroli ITD? Praktyczne wskazówki.
 10. SENT – najważniejsze informacje o zgłaszaniu przewozu towarów wrażliwych
 11. Inteligentne tachografy – co zmieni się od czerwca 2019 roku?
 12. Pakiet mobilności – aktualne informacje, szczegóły propozycji zmian w szczególności dla norm czasu pracy i kabotażu.

Lokalizacja

Formularz zgłoszeniowy

ZAPISY ZAMKNIĘTE

 

Hotel Tęczowy Młyn

ul. Zakładowa 4, 25-670 Kielce

Skontaktuj się z nami!

Facebook