Close

22 113 40 60 szkolenia@inelo.pl

Zespół

Mateusz Włoch

Ekspert ds. rozwoju i szkoleń

Doświadczony trener, wykładowca na Wydziale Zarządzania i Transportu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Członek zespołu projektowego pracującego nad rozwojem oprogramowania i sprzętu firmy INELO. Ekspert do spraw znajomości i wdrażania oprogramowania 4Trans®. Autor licznych artykułów merytorycznych w prasie branżowej.

Do jego głównych zadań należy przeprowadzanie wdrożeń, szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń kierowców, szkoleń otwartych oraz warsztatów dla firm transportowych (ma na swoim koncie ponad 350 szkoleń i wdrożeń).

Rafał Frejtag

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony szkoleniowiec i wdrożeniowiec, specjalista w kwestiach znajomości specyfiki oprogramowania 4Trans®. Posiada wieloletnią praktykę w branży IT. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie przy wdrożeniach systemów informatycznych zdobywał podczas pracy w takich firmach jak: Unisoft Sp. z o.o., P.P.H.U. Stryjeks czy Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu.

Do jego głównych zadań należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Michał Senger

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony trener, specjalista z zakresu oprogramowania 4Trans®. Posiada wieloletnią praktykę w szkoleniach i wdrażaniach systemów informatycznych oraz seminariach szkoleniowych.

Aktualnie odpowiada za przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Michał Franczyk

Koordynator ds. Obsługi Służb Kontrolnych i Sprzedaży Zagranicznej

Doświadczony wdrożeniowiec, posiada długoletnią praktykę w pracy z Klientami biznesowymi branży teleinformatycznej. Przez 12 lat zajmował stanowisko Managera Sprzedaży.

Do jego zadań należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Adam Kapuściński

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Z wykształcenia informatyk, certyfikowany przez Microsoft specjalista administracji sieci. Ma duże doświadczenie we wdrożeniach oprogramowania branży HORECA oraz systemów ERP czołowych polskich producentów – Comarch, S4H, Adith.

W INELO odpowiada za przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Piotr Dajema

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Doświadczony wdrożeniowiec, specjalista z zakresu oprogramowania 4Trans®. Inżynier informatyki, przez długi okres swojego życia współpracował z firmami branży teleinformatycznej takimi jak: Hawe S.A., Netia S.A., Ericsson czy Telefonia Dialog. Praca na stanowisku Konsultanta Wsparcia Technicznego dała mu dużą wiedzę praktyczną o programie 4Trans®.

Aktualnie do jego zadań w INELO należy przeprowadzanie wdrożeń oraz prowadzenie warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów dla kierowców.

Cezary Świeciak

Ekspert ds. wdrożeń i szkoleń

Z wykształcenia mgr inż. informatyki – elektroniki. Posiada długoletnie doświadczenie w branży IT i automatyki przemysłowej, finansowo-księgowej, funduszach unijnych  i nowatorskich badaniach naukowych. Znawca i praktyk wdrożeń specjalistycznie dedykowanych systemów informatycznych. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in. z Siemens, Dell, Effen, RWE, z Instytutem Energetyki, Głównym Urzędem Miar, Obwodowym Urzędem Miar  oraz Politechniką Łódzką.

W INELO odpowiedzialny za przeprowadzanie wdrożeń, szkoleń z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń kierowców, szkoleń otwartych oraz warsztatów dla firm transportowych.

Beata Wojciechowska

Ekspert ds. Wdrożeń i Szkoleń

Doświadczony wdrożeniowiec i szkoleniowiec, posiada obszerną wiedzę na temat norm czasu pracy kierowców, przepisów transportu drogowego oraz obowiązków związanych z rozliczaniem czasu pracy kierowców. Inżynier informatyki z długoletnim doświadczeniem w branży IT. We wcześniejszej pracy zajmowała się miedzy innymi realizowaniem projektów poświęconych elektronicznemu obiegowi dokumentów i archiwizacji e-faktur. Od 2010 roku pracownik INELO, od pięciu lat w Dziale Wdrożeń i Szkoleń.

Obecnie odpowiada za prowadzenie wdrożeń oprogramowania 4Trans oraz warsztatów i szkoleń (otwartych i zamkniętych) dla firm transportowych, osób zarządzających i kierowców m.in. z zakresu analizy i rozliczania czasu pracy kierowców oraz znajomości przepisów i obsługi tachografów.

Skontaktuj się z nami!

Facebook